Ścieżka zdrowienia i zmiany. Trzydniowy krąg dla kobiet.
Data: 2020-05-17 Dodany przez: Monika

Ścieżka zdrowienia i zmiany. Trzydniowy krąg dla kobiet.

 

Wszystko  czego doświadczamy na poziomie mentalnym, emocjonalnym i duchowym manifestuje się w naszym ciele.  To co nieświadomie zablokowane w ciele kształtuje nasze myślenie i sposób przeżywania. Niezdrowe  przekonania,  nawyki, traumy czy stres oddzielają nas od naszego wrodzonego potencjału, przepływu życiowej energii.  Zmiana zaczyna się  kiedy odzyskujemy kontakt ze sobą w Tu i Teraz. Obserwujemy naszą aktywność umysłową, somatyczną i emocjonalną. Zdolność łączenia serca i głowy jest podstawą poczucia integracji,  życzliwości i empatii względem siebie i innych. Gdy potrafimy zanurzyć się w siebie, w nasze cielesne doznania, poczuć co czujemy i to nazwać zmierzamy w kierunku zdrowienia . Zmiany. Życia.

Podczas warsztatu będziemy :

 1. Rozwijać umiejętność samoregulacji  poprzez obserwacje doznań płynących z wnętrza ciała w trakcie ćwiczeń fizycznych, ruchu, przebywania we wspólnej przestrzeni.  Będziemy  poszukiwać blokad  uniemożliwiających swobodny przepływ  energii a prowadzących do utknięcie w reakcji walki lub ucieczki, czujności, odcięcia i zamrożenia.
 2. W bezpiecznych relacjach badać będziemy  nasze zdolności czucia emocji, ich rozpoznawania, nazywania i uwalniania w zdrowy sposób. Rozpoznawać będziemy wzorce więzi/przywiązania.
 3.  Będziemy praktykować uważność, umiejętność opisywania naszych doznań i przeżyć. Z ciekawością przyglądać się sobie od zewnątrz a innym od wewnątrz.
 4. Będziemy słuchać, śpiewać, tańczyć, grać, być.

 

Warsztat poprowadzą:

 

MONIKA JĘDROWSKA – psycholożka, certyfikowana psychoterapeutka Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Praktyk pracy z traumą metodą Somatic Expieriencing i Soma Embodiment.

Od wielu lat w osobistym procesie odkrywania tego co najgłębiej ukryte.

KASIA SOLAREK – gospodyni „Przestrzeni Ciszy”. Psychobiolog, pedagog, poetka, energoterapeutka. Pracuje intuicyjnie. Od lat w drodze do wewnętrznej ciszy, harmonii oraz odsłaniania i akceptacji samej siebie na wszystkich objawiających się poziomach.

 

 •  

Pobyt i warsztaty odbędą się w „Przestrzeni Ciszy”, która położona jest pod lasem, wśród łąk i pól w miejscowości Nądnia na skraju Wielkopolski. Nądnia leży w połowie drogi między Poznaniem a Zieloną Górą. Najbliższe dwa miasteczka to Zbąszyń i Zbąszynek.Dom, blisko stuletni, w którym będziemy przebywać, mieszkać i pracować jest domem Kasi i Irka Solarków. Nie znajdziecie tu luksusów i osobnych pokoi ale być może dostaniecie coś bardziej istotnego.Jeśli nie dopisze nam pogoda na zajęcia w starym sadzie i ogrodzie, to mamy do dyspozycji pracownię malarską Irka, która w dawnych czasach była stajnią a teraz przez przyjaciół nazywana jest „hiszpańskim domem”.

 

 •  

Koszt całkowity warsztatów z wyżywieniem i noclegami wynosi 920 zł.

Wyżywienie: 220 zł.

Noclegi: 40 zł.

Warsztaty : 660 zł.

Zasady płatności i uczestnictwa w REGULAMINIE WARSZTATÓW

 

 •  
 •  

-Krąg powitalny

-Zajęcia warsztatowe

-Po kolacji ognisko i zajęcia uwalniające

-O 23.00, dla chętnych, nocna medytacja 30 minut.

 •  

-Gimnastyka i medytacja poranna

-Po śniadaniu zajęcia warsztatowe

- Obiad

-Popołudniowy luz z możliwością skorzystania z indywidualnej pracy terapeutycznej (Monika) oraz technik energoterapeutycznych czy masażu (Kasia).

-Po kolacji spotkanie w kręgu

-O 23.00 nocna medytacja

 •  

-Gimnastyka i medytacja poranna

-Po śniadaniu zajęcia warsztatowe

-Leśny krąg pożegnalny

 •  

 

CO MUSISZ ZE SOBĄ ZABRAĆ:

 •  

-wewnętrzną zgodę

 •  

-wygodne , niekrępujące ubranie, buty do chodzenia po lesie, kurtkę na deszcz w razie czego

-jeśli używasz jakiś specjalnych rzeczy do medytacji i ćwiczeń, też możesz zabrać.

 

Kontakt

Monika Jędrowska tel. 609533904

Kasia Solarek  tel. 604351364

 

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU!

GRUPA TERAPEUTYCZNO-ROZWOJOWA
Data: 2020-01-11 Dodany przez: Monika

„Rzeczywistość to nie to co nas otacza, lecz to co sami budujemy.”
Irvin David Yalom
         
                                             

                                                           GRUPA TERAPEUTYCZNO-ROZWOJOWA

Jeżeli jesteś osobą , która:
- czuje się zmęczona w pełnionej roli życiowej: jedynego opiekuna, samotnego rodzica, opiekuna osoby niepełnosprawnej, chorej psychicznie, opiekuna i towarzysza osoby z diagnozą przewlekłej choroby, głównego żywiciela rodziny, dobrego pracownika itp.
- ma poczucie braku możliwości i prawa do jakiejkolwiek zmiany w obrębie pełnionych ról i aktualnej sytuacji życiowej
- doświadcza przeciążenia, osamotnienia i wypalenia emocjonalnego
- czuje się nie dość efektywna w realizacji pełnionych ról i chce ją wypełniać lepiej


Zapraszamy Cię do udziału w grupie terapeutyczno-rozwojowej, podczas której będziesz mógł:
- pogłębić kontakt z samym sobą i z innymi ludźmi,
- skorzystać ze wsparcia i opieki od innych uczestników,
- współtworzyć i być znaczącą częścią grupy,
- zrozumieć siebie i sytuację, w której jesteś,
- budować umiejętności lepszego dbania o siebie i innych,
- nauczyć się rozpoznawać własne potrzeby oraz możliwości rozwoju i poprawy jakości życia,
- poszerzać samoświadomości własnych zasobów i ograniczeń.
Aktywny udział w tej grupie będzie wspierał rozwój uważności na siebie i innych oraz sposobów budowania i utrzymywania relacji z ludźmi.
Grupa terapeutyczna może stać się przestrzenią, w której wypracowane zostaną umiejętności optymalnego:
 kierowania swoim życiem,
 zarządzania czasem,
 zarządzania wysiłkiem wkładanym w pracę, dbanie o najbliższych,
 troszczenia się o siebie i bliskich,  organizowania przestrzeni na odpoczynek i relaks.

INFORMACJE O GRUPIE: 

Prowadzące: mgr Lucyna Baszkiewicz – psycholog kliniczny, neuropsycholog, psychoterapeutka, tel. 698 716 659 Specjalizuje się w pomocy osobom z zaburzeniami depresyjnymi, lękowymi, trudnościami w bliskich relacjach, trudnościami emocjonalnymi w sytuacji kryzysów życiowych oraz straty i procesu żałoby. Prowadzi terapię indywidualną, par i rodzin w nurcie systemowym.

mgr Magdalena Starkowska – psycholog kliniczny, psychoterapeutka, tel. 501 890 644 W poznawaniu, rozumieniu i prowadzeniu terapeutycznym pacjentów łączy podejście ericksonowskie, humanistyczno-egzystencjalne i systemowe. Oprócz terapii indywidualnej prowadzi otwartą grupę wsparcia dla opiekunów osób z chorobą Alzheimera oraz realizuje warsztaty wspierające dla pacjentów onkologicznych i ich bliskich.

Liczba osób: od 8 do10 osób - przyjęcie do grupy poprzedzone jest konsultacjami z terapeutkami.

Minimalny czas udziału w grupie: 6 miesięcy. Sesje odbywają się raz w tygodniu i trwają 2 godziny. Inwestycja: 350 zł/miesiąc. Miejsce: Poznań, szczegóły zostaną podane w późniejszym terminie. Przewidywany początek: marzec 2020. Bliższe informacje: www.opiro.com.pl

Warsztaty Terapi Simontonowskiej
Data: 2019-08-24 Dodany przez: Monika

TERAPIA SIMONTONOWSKA - jest to poznawczo-behawioralny program terapeutyczny stworzony przez pioniera psychoonkologii dr Carla Simontona (USA) dla osób chorujących przewlekle (np.: onkoligicznie) i ich bliskich. Program Simontona jest jak mapa w podróży na drodze zdrowia. Program ten pokazuje w jaki sposób być aktywnym uczestnikiem swojego procesu zdrowienia. Podczas spotkań dowiesz się m.in.

:• jak powstają myśli i emocje

• jak powstają przekonania i postawy

• jak wzbudzać w sobie nadzieję

• jak pracować z niezdrowymi myślami

• jak przekształcać lęk w spokój umysłu

• jak radzić sobie ze stresem

• jak udoskonalić system wsparcia i umiejętności komunikacji z sobą samym i innym

Grupę poprowadzi: mgr Katarzyna Działa-Pawłowska - psychoterapeuta, psycholog, certy-fikowany psychoonkolog, terapeuta Programu Simontona. Od 2003 roku pracuje z osobami chorymi onkologicznie i ich bliskimi, na co dzień pracuje w Szpitalu Klinicznym Przemienie-nia Pańskiego w Poznaniu i współpracuje ze Stowarzyszeniem PSYCHE SOMA POLIS

.Gdzie i kiedy?

Spotkania odbywają się w Ośrodku Psychoterapii i Rozwoju Osobistego w Poznaniu (ul. Staszica 9/6) w godzinach 10 – 12 raz w tygodniu. Jest to cykl 12 spotkań, które stanowią całość Programu Simontona. Spotkań będzie 12. Pierwsze spotkanie odbędzie się 20 września 2019.Koszt: 60 od osoby za 2 godzinne spotkanie .

Zapisy: pod nr tel. 604-995-911

Higiena mózgu
Data: 2018-11-07 Dodany przez: Monika

Higiena Mózgu

Jak przetrwać burze nie rozpadając się? Jak znaleźć spokój w oku cyklonu? Jak nie zamieniać ciała w sztywną zbroję? Jak zatrzymać myśli, które nas niszczą? Jak zasypiać i budzić się naprawdę wypoczętym?

Wyniki wielu badań naukowych wskazują na to, że techniki relaksacyjne są skuteczne w redukcji wielu symptomów somatycznych i psychopatologicznych. Znacząco obniżają lęk, zmniejszają objawy depresyjne oraz redukują odczuwany ból somatyczny. W związku z powyższym mogą być używane niezależnie od rodzaju leczenia. Techniki relaksacji regulują nadmierne pobudzenie w układzie nerwowym i działają wspierająco w procesie terapii.

Zapraszamy na cykl 5 spotkań warsztatowych Higieny Mózgu . 
Spotkania odbywają się we wtorki od 19.30 do 21.15 (1 godz. 45 minut).
Pierwsze spotkanie odbędzie się 20 listopada, następne w każdy kolejny wtorek. Ostatnie spotkanie będzie miało miejsce 18 grudnia 2017 roku.

Higiena mózgu poszerzy nasze rozumienie, jak odczytywać sygnały o stanie naszego układu nerwowego, pomoże identyfikować i redukować stresory oraz określić, co pomaga nam się uspokoić. Będziemy ćwiczyć różne strategie, które pomogą nam zmniejszyć nadmierne pobudzenie w układzie nerwowym i odzyskać energię uwięzioną w niewłaściwych wyuczonych strategiach radzenia sobie ze stresem.
Zajęcia obejmują pracę z oddechem, który wspomaga relaksację; poszerzenie świadomości ciała i jego wpływu na nasze emocje i poziom odczuwanego stresu; naukę wykorzystania wyobraźni do osiągania stanu relaksu; elementy treningu uważności (mindfulness), który zwiększa samoświadomość oraz, od czasu do czasu, zabawę z rysowaniem, które odpręża.
Efektem spotkań może być uspokojenie umysłu, uzyskanie dystansu do nawykowych sposobów reagowania na stres, poszerzenie umiejętności samoregulacji, uwolnienie napięć z ciała, zwiększenie energii oraz poprawa nastroju.

Miejsce: Ośrodek, Staszica 9/6 
cena: 400 zł 
prowadzenie: Agata Algierska
,  kontakt tel. 600 893 588, www.opiro.com.pl

Grupa psychoterapeutyczna
Data: 2018-09-25 Dodany przez: Monika

NAWET JEŚLI TWOJE DZIECIŃSTWO BYŁO BARDZO TRUDNE, MOŻESZ MIEĆ DOBRE DOROSŁE ŻYCIE

Grupa Psychoterapeutyczna skierowanado osób dorosłych dorastających

w RODZINACH DYSFUNKCYJNYCH – tzw. DDD

(w tym DOROSŁYCH DZIECI ALKOHOLIKÓW – DDA)

 

Założeniem grupy jest umożliwienie zrozumienia obecnie przeżywanych trudności poprzez połączenie ich z doświadczeniami z okresu dzieciństwa, dorastania i wczesnej młodości. Dzięki możliwości odniesienia własnych przeżyć do doświadczeń innych członków grupy, mamy szansę lepiej poznać i zrozumieć siebie.

Uczestnictwo w grupie polega na obserwowaniu, w jaki sposób tworzę relacje z innymi, uczeniu się budowania bliskich, bezpiecznych relacji i utrzymywaniu ich. Celem pracy jest również poradzenie sobie z utrudniającymi życie objawami, takimi jak lęk, stany depresyjne, nadmierna impulsywność, zachowania kompulsywne, nerwice. Praca w grupie oparta jest na dzieleniu się z innymi swoimi przeżyciami, uczuciami i doświadczeniami oraz uczeniu się, jak radzić sobie z trudnymi emocjami poprzez zrozumienie swoich reakcji pojawiających się w kontakcie z drugą osobą. Odbywa się w oparciu o wzajemność, zaangażowanie, branie odpowiedzialności za swój rozwój oraz uczestniczenie w drodze do rozwoju innych członków grupy.

 

 TERAPIA JEST ADRESOWANA DO OSÓB, KTÓRE:

 

 • przeżywają trudności emocjonalne,
 • mają trudności w nawiązywaniu i utrzymywaniu satysfakcjonujących związków,
 • zauważają powtarzające się, niszczące wzorce swoich zachowań, w tym nałogowych (uzależnienia, zaburzenia odżywania) i chciałyby je zrozumieć i zmienić,
 • mają niskie poczucie własnej wartości,
 • doświadczają utrzymujących się stanów napięcia, lęku, obniżonego nastroju,
 • doświadczają trudności w podejmowaniu decyzji,
 • nie rozumieją, dlaczego efekty podejmowanych działań są inne, niż zamierzone,
 •  mają trudność z rozpoznawaniem i wyrażaniem swoich emocji i potrzeb w relacjach z innymi,
 • doświadczały/doświadczają przemocy psychicznej lub fizycznej i innego rodzaju nadużyć w rodzinie,
 • swoje doświadczenia życiowe łączą z uzależnieniem rodziców, opiekunów, innych ważnych osób w rodzinie pochodzenia.

 

CELE TERAPII GRUPOWEJ:

 

 • opanowanie umiejętności rozpoznawania podstawowych problemów osobistych,
 • uświadomienie źródeł kryzysów emocjonalnych,
 • poznanie mechanizmów funkcjonowania w relacjach z innymi,
 • zwiększenie świadomości własnych potrzeb,
 • praca nad zaakceptowaniem siebie,
 • zwiększenie zdolności do realnej oceny siebie i swojego funkcjonowania,
 • zrozumienie swojego udziału w tworzeniu relacji, możliwość wypróbowania innych sposobów zachowania,
 • praca nad zmniejszeniem doświadczanych objawów i uwolnieniem od cierpienia emocjonalnego,
 • wzmacnianie poczucia sensu świadomego, pełnego życia.

Grupa pracuje w systemie zamkniętym, co oznacza, że uczestnicy nie zmieniają się przez cały cykl spotkań.

 

Maksymalna liczba uczestników – 12 osób

 

  Czas trwania: 7 lutego 2019 – 26 marca 2020

  czwartek godz. 19.15-21.15

 

Uczestnictwo w grupie poprzedzają 2-3 konsultacje z parą psychoterapeutów

 

Miejsce: Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju Osobistego

ul. Staszica 9/6, Poznań

 

Koszty:

konsultacja: 110 zł

każdy miesiąc: 400 zł

Terapeuci: mgr Dominika J. Górska

wraz z osobą współprowadzącą

Kontakt: tel. 660 456 427 Dominika J. Górska

GRUPA WSPARCIA DLA OSÓB PO STRACIE BLISKIEJ OSOBY
Data: 2017-09-08 Dodany przez: Monika

Grupa powstaje z myślą o tych, którzy stracili  ukochane osoby
i potrzebują bezpiecznej przestrzeni do:

 • dzielenia się uczuciami i myślami  związanymi ze stratą
 • spotkania innych którzy mają podobne doświadczenia, aby uwolnić się od poczucia osamotnienia i niezrozumienia
 • wzajemnego wsparcia oraz wymiany sposobów radzenia sobie z żałobą

 

Planowanych jest 10 spotkań. Po trzecim spotkaniu grupa będzie miała charakter zamknięty.

Liczba uczestników: 8 do 10 osób

Spotkania odbywają się w poniedziałki od 17: 30 do 19: 30

Pierwsze spotkanie odbędzie się 6 listopada, następne w każdy drugi poniedziałek miesiąca. Ostatnie w lipcu 2018r.

Przed spotkaniem w grupie odbędzie się indywidualna konsultacja uczestnika z terapeutą prowadzącym. Koszt konsultacji: 50

 

Miejsce: ul. Staszica 9/6  cena: 70 zł każde spotkanie w grupie

 

prowadzenie: Katarzyna Działa-Pawłowska

zapisy: 604 995 911 lub k.dziala.pawlowska@gmail.com

 

 

Grupa psychoedukacyjna dla osób chorych na nowotwór
Data: 2017-04-05 Dodany przez: Monika

Spotkania kierowane są do osób, które aktualnie są w trakcie leczenia okologicznego lub je zakończyły i chcą być aktywnymi uczestnikami swojego procesu zdrowienia, świadomie chcą przejść przez zmiany w życiu, które są następstwem choroby,a także pragną poprawić jakość swojego życia.

Podczas spotkań będzie można nauczyć się:

• jak skutecznie radzić sobie z niepożądanymi emocjami

• jak wzbudzać w sobie nadzieję

• dlaczego warto pielęgnować w sobie radość dziecka bawiąc się

• jak sprawiać by w życiu każdego uczestnika grupy było więcej radości i poczucia sensu

• jak pracować z niezdrowymi myślami

• jak przy pomocy wyobraźni przekształcać lęk w spokój umysłu

• jak radzić sobie ze stresem

• jak udoskonalić system wsparcia i umiejętności komunikacji z sobą samym i innymi

Grupę poprowadzi mgr Katarzyna Działa-Pawłowska

- psyterapeuta ,psycholog,certyfikowany psychoonkolog, terapeuta programu simontona. Od 2003 roku pracuje z osobami chorymi onkologicznie i ich bliskimi, na co dzień pracuje w Szpitalu Klinicznym Przemienienia Pańskiego w Poznaniu i współpracuje ze Stowarzyszeniem PSYCHE SOMA POLIS

Czas trwania grupy: 12 spotkań    Poniedziałki godz: 18-20

 

Koszty: konsultacja z prowadzącą: 50zł /60min

całkowity koszt warsztatów: 300zł

Liczba uczestników: od 8 do 12 osób

Miejsce warsztatów: Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju Osobistego, ul.Staszica 9/6

Grupa psychoterapeutyczna
Data: 2016-10-15 Dodany przez: Monika

                                                        GRUPA PSYCHOTERAPEUTYCZNA

 

Oferta skierowana jest do osób, które zauważają u siebie problem z używaniem substancji psychoaktywnych (alkohol, narkotyki, leki) albo z nałogowymi zachowaniami (seks, hazard, zakupy, komputer, jedzenie, praca itp.)

Jeśli używanie substancji chemicznych lub nałogowe zachowania zaczęły stanowić dla Ciebie problem,  jeżeli chcesz je lepiej zrozumieć i dowiedzieć się, jak sobie z nimi radzić – możesz skorzystać z pomocy. Zamierzeniem pracy w grupie terapeutycznej jest lepsze zrozumienie siebie, szczególnie w kontekście powodów sięgania po substancje psychoaktywne i nałogowe zachowania.

Używanie substancji i zachowań często służy temu, aby poradzić sobie z brakiem poczucia własnej wartości, kłopotami w relacjach z ludźmi czy trudnymi emocjami. Dzięki psychoterapii w grupie będziesz mogła/mógł zrozumieć zarówno przyczyny, jak i skutki sięgania po te niszczące i raniące sposoby radzenia sobie z tym, co trudne i bolesne.

Podjęcie decyzji o pracy w grupie terapeutycznej nie jest równoznaczne z decyzją o abstynencji, która nie stanowi warunku uczestnictwa w terapii, natomiast może być jej celem.

 

Ważne informacje na temat uczestnictwa w grupie:

1. Odbycie 1-2 konsultacji z  prowadzącymi (ok. 60 minut).

2. Stan trzeźwości podczas konsultacji oraz sesji terapeutycznych.

3. Informowanie grupy o używaniu substancji lub nałogowym zachowaniu między sesjami.

4. Zgoda na to, że w sytuacji stałego nadużywania substancji psychoaktywnych lub zachowań szkodliwych (trudność w utrzymaniu co najmniej tygodnia abstynencji) oraz regularnych/powtarzających się nieobecności rozważymy inne formy leczenia.

Czas uczestniczenia

Od 12 do 24 miesięcy.

Środy 19.00 – 21.00

Początek: styczeń 2017 r.

Koszty

Konsultacja z prowadzącymi :                          120 zł/60 minut

Miesięczny koszt udziału w grupie wynosi:         400 zł

Liczba uczestników

od 6 do 12 osób

Prowadzące

mgr Natalia Kuska tel. 696 306 189, e-mail natalia.kuska@opiro.com.pl

 mgr Dominika J. Górska tel. 660 456 427, e-mail jozefinag@wp.pl

kurs Mindfulness
Data: 2016-01-03 Dodany przez: Monika

                                                  Zapraszamy na kurs Mindfulness!

 

Zapraszamy na kurs mindfulness w klasycznym wydaniu prof. Jona Kabat - Zinna. Kurs odbędzie się w uznawanym na Zachodzie formacie całodniowych, podwójnych spotkań (co drugi tydzień w czasie weekendu).

Terminy spotkań:

l. 23 październik

ll. 6 listopad

lll. 20 listopad

Wyjazd końcowy (w ośrodku warsztatowym Wytwórnia Ciszy):

9 grudnia (piątek godz. 19:00) - 11 grudnia (niedziela godz. 16:00)

Wielu uczestników ceni sobie możliwość bardziej intensywnego praktykowania w dniach wolnych od pracy. Końcowy (wyjazdowy) zjazd stanowi przełomowy moment kursu. Dodaje zapału do udanego utrwalania Mindfulness w życiu codziennym.

 

Program MBS

Spotkania stanowią cały program ośmiotygodniowego kursu MBSR: około 30 godzin.

Założeniem programu MBSR jest gotowość uczestników do codziennych ćwiczeń. W tym celu otrzymują oni płyty CD lub pliki MP3 zawierające 3 sesje medytacyjne (każda trwa około 35 minut). Po każdym spotkaniu uczestnicy dostają też pisemne materiały o charakterze ćwiczeń praktycznych i/lub inspirującą literaturę (np. poezję, opowiadania). W trakcie kursu osoba prowadząca jest dostępna telefonicznie lub przez  e - mail. Pomaga rozwiązać wszelkie ewentualne problemy pojawiające się w codziennej praktyce Mindfulness. Zajęcia prowadzi Michael Sanderson, jeden z pierwszych w Polsce certyfikowanych trenerów Mindfulness. Przed rozpoczęciem kursu przeprowadza z każdym uczestnikiem indywidualną rozmowę przygotowawczą. Całość odbywa się w języku polskim.

Cena kursu: 950 zł (850 zł w przypadku dokonania zaliczki do 20 września).

Dla studentów, emerytów i osób w trakcie szkolenia na nauczyciela MBSR  zniżka 20%.

Dodatkowo płatny (na miejscu) jest pobyt na zjeździe kończącym kurs (ok. 200 zł).

 

Rezerwacji miejsca dokonuje się poprzez wpłatę zaliczki (250 zł) na konto: 

PL 27 1750 0012 0000 0000 3111 0815 (Akademia Mindfulness Sp. z o.o.) 

W  tytule przelewu proszę o pisanie "MBSR 37'' oraz imię, nazwisko i telefon kontaktowy do uczestnika.

WIĘCEJ INFORMACJI I ZAPISY: info@akademiamindfulness.pl, tel. +48 518 764 918

 

 

Załączamy linki do strony Akademii:

* z informacją o Mindfulness

http://www.akademiamindfulness.pl/pl/akademia/artykuly/mindfulness

http://www.akademiamindfulness.pl/pl/akademia/artykuly/biblioteczka

 

 

 
© 2014 Opiro.com.pl | Strona wykonana i wspierana przez Blacom.pl